O nas

                                 GENEZA POWSTANIA

Nasza przygoda z CBD zaczęła się półtora roku przed powstaniem Cannabay. Jak każdy z nas, mieliśmy do czynienia z chorobami i schorzeniami wśród naszych przyjaciół i bliskich.

Coraz częściej zauważaliśmy, że leki które biorą, nie przynoszą rezultatów. Podawane farmaceutyki leczyły jedynie objawy zamiast przyczyny schorzenia. Zadaliśmy sobie pytanie: czy naprawdę wśród tylu roślin, kwiatów, owoców, nie istnieje nic co pomogłoby nam uporać się z naszymi problemami?

Zaczęliśmy więc interesować się naturalnymi alternatywami, uczęszczać na wykłady, wertować stosy badań, czytać naukowe opracowania dotyczące medycyny naturalnej i fitoterapii, gdzie dowiedzieliśmy się wiele o ziołach w szczególności o konopiach, których wyjątkowe właściwości były znane już naszym praprababciom.

Kiedy po zastosowaniu kannabinoidów, zauważyliśmy u naszych bliskich ogromną poprawę nawet tak poważnych schorzeń jak Guz, choroba Parkinsona, Depresja czy bardzo silne Migreny, zrozumieliśmy, jak ogromną siłę ma natura. Teraz chcemy przekazać tę wiedzę Wam, pokazać wielką moc konopi oraz to, że Matka Natura sama daje nam rozwiązania na nasze problemy.

                                     EDUKACJA

Naszą misją jest edukacja. Obalamy mity i błędne stereotypy na temat konopi oraz dbamy o rzetelną wiedzę w społeczeństwie. Z entuzjazmem wspieramy wszystkich organizujących meetingi, wykłady oraz webinary dotyczące konopi.  

Jeżeli szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania lub wykazujecie chęć współpracy, zachęcamy do kontaktu!

                                 ZASADY

1. Relacje – W Cannabay stawiamy na trwałe relacje, dlatego od początków istnienia firmy wybieramy cenionych dostawców najwyższej jakości kwiatów konopi. Wciąż pielęgnujemy i rozwijamy te relacje aby dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty.
 
2. Wartość – Dajemy Ci najlepszą cenę zachowując przy tym najwyższą jakość naszych produktów. 
3. Bezpieczeństwo – Postępujemy zgodnie z zasadą „Ufaj ale sprawdzaj”, dlatego każda partia oprócz certyfikatu otrzymanego od producenta zostaje dodatkowo przebadana w niezależnym laboratorium aby potwierdzić zawartość pożądanych kannabinoidów, fitosubstancji oraz terpenów a także wykluczyć metale ciężkie i pestycydy.